Kämpingud Saaremaal, majutus Saaremaal

ToitlustamineToitlustamiseks on Mändjala Kämpingus mitmeid erinevaid võimalusi, ehk tühi kõht ei ole valikuvariant!

 
Kogemuste pagasist leiame mastaape äärmusest äärmusesse – alates romantilistest õhtusöökidest rannaliival kahele kuni 5000 inimese toitlustamiseni välja.

 

Restoran Käbi

Mändjala Kämpingus asub restoran Käbi. Restoran pakub laia valikut ning igaüks leiab endale midagi. Seejuures ei oma tähtsust, kas kõht koriseb üksikul seljakotiränduril või suguvõsakokkutulekut pidama tulnud kärgperel, sest restoranis sees on ca 200 kohta, lisaks veel 2 väliterassi.. Samas, oleme restoranis toitlustanud korraga ka 700 inimest. Erikokkuleppel on restorani võimalik broneerida erinevateks ürituseks (nt kokkutulek, sünnipäev vms).

 
Mändjala Kämpingu restoran Käbi on hooajal avatud 9-21.


Toitlustust on eelneval kokkuleppel võimalik tellida ka teistesse hoonetesse, nt rannapaviljoni või sauna.

 
Üksikud seiklejad ja väiksemad grupid saavad valida endale sobiva pala  Mändjala Kämpingu restoran Käbi menüüst, mis asub siin www.mandjala.ee/Restorani-menuu.

 
Mändjala Kämpingul on laialdased kogemused gruppide toitlustamisel, mis suuremate gruppide ja suvepäevade toitlustamisel on väga oluline. Mändjala Kämping on aastate jooksul välja töötanud teenindusskeemi, mis võimaldab ca 30 min jooksul välja jagada 700 praadi.
 

Grupi menüüd pakume gruppidele alates 10 inimesest ning see on leitav siit: www.mandjala.ee/Grupimenuu

 
Vajadusel võimaldame gruppidele hommikusööki eelneval kokkuleppel ka varem.
 

Rannabaar Manjaana


Kui aga restoran tundub liialt ametlik, on võimalik pista ka varbad liiva ning tellida toidud Rannabaari Manjaana, kus mängib taustaks lisaks merekohinale mõnus muusika ning nautida saab vaadet merele.
 
Mändjala Kämpingust leiate Saaremaal ainulaadse rannabaari, Manjaana, mis asub otse mereliival, imelise vaatega merele. Manjaana kätkeb endas kõike, mida suvisest Saaremaast tahta võiks: jalgu kõditab mereliiv, keha jahutab rannabriis ning ereda päikese eest saab peituda mändide varju.
 
Lisaks sellele on Manjaana varustatud mitmekülgse joogi- ja snäkivalikuga. Kel aga kere eriti heledaks muutunud, võib tellida hõrke roogasid kämpingu restoranist Käbi. Veel enam – eine toimetatakse lausa otse rannaliivale. Teine, samaväärselt intrigeeriv variant on proovida kurikuulsat Manjaana burksi, mis on rohke tagasiside põhjal tituleeritud üheks 'paganama hüvaks kõhutäiteks'. Seejärel jääb üle vaid mändide varju võrkkiike heita, kus saab lainetekohina saatel leiba luusse lasta.  
 
Need, keda õõtsuma ei kutsu, võivad peesitamiseks valida hoopistükkis rannatooli. 
Mainitud punaseid mugavikke saab rannabaarist ka laenutada.

Lainetekohin ei ole siiski ainuke heli, mis Manjaanas võnkeid tekitab. Peale baarirahva siidise hääletämbri paitavad veel kõrvuerinevad muusikapalad, mis üldiselt kipuvad kokku minema baaris valitseva meeleoluga. Oma leiavad nii rahuliku, voolava coffee-house või bluusi austajad. Samas, kui tahab vägisi elavaks minna, leitakse varamust ka ägedamad rütmid üles.   

Manjaana avatakse iga päev kell 12 - seda muidugi juhul, kui ilma on. Kui aga ilmavana vimpkasid viskab, siis ka baarirahvas magab. Tuleb teine päev tagasi tulla! 

Manjaana on avatud iga päev kella 22ni. Üldiselt on baarirahvas aga üpris üürikese unega, ehk läbirääkimiste tulemusena võib kas või hommikuse päikesetõusu koos ära vaadata. Ega varem ei tahaks sealt nii või naa ära tulla!