Kämpingud Saaremaal, majutus Saaremaal

Üritused 2017 aastal

 
Mootorid, Maitsed & Muusika
26-27 mai

Motomatkamine on üks kiiremini arenevaid vabaaja veetmise vorme. Heast kulinaariast on siinmail osatud alati lugu pidada ning elu ilma muusikata on veel igavam kui elu ilma naisteta. :)

 

Mai viimasel nädalal tulevad Mändjala randa kokku inimesed keda huvitavad mootorrattad, hea toit, mõnus muusika ning suurepärane seltskond.

Reede õhtul toimub kogunemine, rattad paigutatakse turvaliselt parklasse või kämpingute kõrvale, avatud on street food truck’id ning mängib live muusika.

Laupäev algab Saaremaa kurvilisi teid tutvustava matkaga kus osavamad leiavad tähistatud kontrollpunktid, saavad kohapealt vastavad märked ning suurima skoori teinud sõitjad saavad ka auhinnatud.
Laagriplatsile naastes näevad külalised põnevat mototehnikat, demonstratsioonesinemisi ning saavad ka ise võistlustest osa võtta.

Kokad on õhtuks valmistanud maitsvad piduroad ning päeva lõpetab motomuusik Jaagup Kreem koos oma ansambliga Terminaator.
 
Muusika Maitsed ja Mootorid ootab vabadust ja positiivset ellusuhtumist hindavaid inimesi juba sel kevadel Eesti kauneimas rannas!


Majutuse broneerimiseks ja pileti ostmiseks kirjuta info@mandjala.ee


Rohkem infot ürituse kohta leiab www.mootorid.ee ja ürituse FB lehelt https://www.facebook.com/events/1336771053082049/
Saaremaa Rannafestival
22, 23 ja 24 juunil
 

Juunis toimub Mändjala rannas Saaremaa suurim rannafestival

22.-24. juunil toimub Mändjala rannas suve suurim rannafestival Saaremaal. Üles astuvad Tanel Padar & The Sun, NOËP, Karl-Erik Taukar, Ott Lepland, Liis Lemsalu ja paljud teised. 

Selle suve vägevaim rannafestival Saaremaal toimub 22.-24. juunil Mändjala rannas. Kolme päeva jooksul astuvad üles populaarseimad Eesti artistid ning DJ-d. Esimesel päeval (22.06) tõmbavad peo käima Võsu hiphopparid/räpparid 5miinust ning muusikat mängivad tunnustatud DJ-d Cozy ja Möls.

Teise päeva (23.06) peaesinejaks on ülipopulaarne elektro-artist/produtsent NOËP, lavale astuvad veel Ott Lepland, Liis Lemsalu, Genka & Paul Oja ning DJ Andi Raig.

Kolmanda päeva (24.06) esinejatenimekirja kuuluvad Tanel Padar & The Sun, Karl-Erik Taukar ja Shanon. Muusikat mängib Eest nr 1 DJ Andres Puusepp.

"Mändjala ranna atmosfäär on suviseks lõõgastuseks väga mõnus. Paljud inimesed on broneerinud Mändjala kämpingusse suvist majutust ning uurinud kas muusikat ikka tuleb randa? Täna saame öelda, et tuleb ning rohkem ja ägedamat kui kunagi varem!" kommenteerib festivali korraldaja Silja Vipre.

“Festivali tehnilise lahendi ning programmi koostamisel on meil ainult üks märksõna ning selleks on kvaliteet. Korraldajatena teeme endast kõik oleneva, et festivali külalistel, artistidel ja töötajatel oleks kolm päeva täis ainult positiivseid emotsioone” räägib sündmuse teine korraldaja Danel Pandre.

Vaata ja kuula:
NOËP – Move https://youtu.be/56g4D61ViAA
Tanel Padar & The Sun – Aega On https://youtu.be/mHtxV0DqdxI
Karl-Erik Taukar – Lähedal https://youtu.be/b7I94lIcLZk
Liis Lemsalu – Sinuga koos https://youtu.be/WdTlonxTMks
5miinust – Erootikapood https://youtu.be/eq9FDkEGnsQRohkem infot: www.saarefest.ee 
ja ürituse FB lehelt https://www.facebook.com/saaremaarannafestival/

Majutus

​Kämpinguid saab broneerida ürituse pileti olemasolul, pileti saab osta ka koos majutusega.

Majutuse broneerimiseks (minimaalselt 2 ööks) ja pileti ostmiseks palun saata kiri info@mandjala.ee.

Lisainfo broneerimise kohta telefonil  +3725029706.

 

Kui te soovite saabuda varem või peatuda meil pikemalt, on iga üritusele eelneva ja järgneva öö tavakämpingus maksumus 10 EUR/1 inimene/1 öö.

Saaremaa Rannafestivalil 2017, 22-25 juuni on majutuseks  saadaval veel tavakämpingud (2, 4 ja 5 kohalised kohalised). Ühe voodikoha maksumus on 20 EUR/1 öö/1 inimene (hinnas sisalduvad ka voodipesud). Soovi korral on võimalus kasutada üldist dušši (maksumus 2 EUR/1 kord, žetoone on võimalik osta administraatori käest).

Iga kämpingu toa kohta lastakse kämpingute kõrvale 2 autot (ühe auto maksumus 4 EUR, korduval sisenemisel maksumus 6 EUR). Autode eest on võimalik tasuda kohale jõudes administraatorile. Soovi korral on võimalik auto parkida ka tasuta parklasse, mis asud administraatori maja juures.

Telkimine alal on tasuline. Telgi maksumus on 8 EUR/1 telk/4 inimest. Igal telgil on nõutav telkimissilt, mille saate administraatorilt peale tasumist. Silt tuleb kinnitada igale telgile. Ilma telkimisloata telgid eemaldatakse alalt.

Broneerimiseks palun saata majutuse täpne soov ning info, kelle nimele väljastada ettemaksuarve.

Seejärel saadetakse teile ettemaksu arve (30% majutuse kogumaksumusest). Broneering kinnitatakse peale ettemaksu laekumist ja teile saadetakse ka sellekohane mail kinnituseks.


Kuna käesoleval aastal on nõudlus kämpingutele väga suur, siis võib juhtuda, et teie broneerimisinfo hilinemisel või ettemaksu hilinemisel on teie poolt soovitud maja juba broneeritud.

Kui soovite maksta koheselt täies ulatuses majutuse eest, palun anda teada ja saadame arve kogu majutusele.


NB! Mändjala Kämpingu alale ei ole lubatud siseneda klaastaaraga! Iga kämpingu broneerija vastutab enda kämpingu ümbruse korrastamise eest ja kämpingu korrashoiu eest ise (vajadusel on võimalik küsida kämpingu administraatorilt prügikotte)!