Kämpingud Saaremaal, majutus Saaremaal

Majutus ja ööbimine Mändjala Kämpingus Saaremaal

Saaremaa kõige suurema kämpingu tiitlit kandev Mändjala Kämping asub Kuressaare vahetusläheduses, linnast vaid 10 kilomeetri kaugusel, Kuressaare-Sõrve maantee ääres. Matkasell ja rattur jõuavad samuti kämpingusse turvaliselt kohale kuna Kuressaarest Mändjalga lookleb kergliiklustee.

Mändjala Kämping asub looduskaunis kohas, männimetsade ja liivaluidete vahel. Mändjala Kämpingust saab alguse ka Saaremaa populaarseim ja pikim liivarand. 

Mändjala Kämpingus leiab endale majutuse igaüks.

Mändjala Kämping on Saaremaal ainulaadne kämping, nii oma arhitektuuri kui ka mitmekülgsuse poolest. See sobib inimesele, kes soovib nautida lõõgastavat puhkust mere ääres, õõtsuvate mändide varjus. See kõnetab eelkõige inimest, kes eelistab lihtsust ja hubasust luksusele ning sooviks seda kõike nautida taskukohase hinna eest. Nimelt, algavad Mändjala Kämpingus majutuse hinnad 7 eurost.
 

Administraator on teie jaoks olemas iga päev, kell 8–22. Kui päev läheb oodatust pikemaks ning plaanite saabuda hiljem, leppige palun orienteeruv saabumisaeg administraatoriga eelnevalt kokku. 

Külastajate jaoks on olemas tasuta parkla.

Soovi korral on võimalus viia neljarattaline otse treppi ning parkida auto kämpingu kõrvale. Territooriumile sõit maksab ööbijale 3 eurot auto kohta (kogu külastusperioodi vältel ja administraatori tööaegadel).

Täpsemat infot majutusvõimaluste kohta näeb alt või tehke endale sobiv valik:

Ööbimine tava- või mugavustega kämpingutes

Telkimine

Karavan/haagissuvila


 

Majutus kämpingutes


Mändjala Kämping mahutab kämpingutesse ööbima lausa üle 300 inimese ehk neid hetki, kui keegi soovijatest peavarjuta jääb, tuleb ette haruharva.

Reisilise käsutuses on nii soodsa hinnaga tavakämpingud kui ka mugavustega peremajad ja -majakesed. 
 

Tavakämpingud


Tavakämping on ideaalne variant neile, kes peavad lugu lihtsusest, kuid telgis päris ööbida ei sooviks. Tavakämpingud on lihtsad, kuid hubased puidust kämpingud, kus on olemas voodid (koos voodipesudega), laud, toolid ja elekter. Krõbedamatel õhtutel saab kämpingusse toimetada ka elektriradiaatori.

Tavakämpingud on 2-, 4- või 5-kohalised ning nendes ööbimine maksab 10 eurot öö inimese kohta.

Kui soovite kasutada voodiriideid, siis komplekti kasutamise tasu on 3 EUR.

WC asub Mändjala Kämpingu territooriumil ning selle kasutamine on tasuta. Eraldi hoones asub dušš, mille kasutamine maksab 2 eurot kord.

Juhul kui reisimise ajal on tekkinud musta pesu, on seda võimalik samuti pesta. Ühe masinatäie pesu pesemine maksab 3 eurot.

 
Mändjala Kämpingus on loodud kõik võimalused ise toidu valmistamiseks. Seda saab teha näiteks grillmajas (ööbijatele on selle kasutamine tasuta) või siis kämpingu territooriumil asuvatel mobiilsetel grillidel. Kes soovib grillimiseks puid, siis neid saab samuti Mändjala Kämpingust soetada.
 
Neile, kes ei soovi toitu ise valmistada, pakub Mändjala Kämping omalt poolt kõhutäidet, ja seda mitmel erineval viisil. 
 
Hooajal kostitab rännulisi erisuguste hõrgutistega Mändjala Kämpingu restoran Käbi. Lisaks on avatud Saaremaal ainulaadne rannabaar Manjaana (juhul kui vihma sajab, on see suletud). 

Restorani, rannabaari ja toitlustamise kohta leiab rohkem infot siit


 

Mugavustega kämpingud


Kui siiski on soov ööbimisel veidi rohkem mugavusi nautida, on Mändjala Kämpingus olemas ka mugavustega peremajakesed ja peremajad.
 
Mugavustega kämpingud erinevad tavakämpingutest selle poolest, et iga maja on varustatud duši, WC ja kööginurgaga (koos kõigi söögivalmistamiseks vajalike vahenditega).
 
  • Peremajake

 
Peremajakesi on Mändjala Kämpingus kokku 3 ning need on orienteeritud, nagu ka nimi ilusti viitab, eeskätt peredele.

Üks peremajake on ühetoaline, kuhu on võimalik mahutada kuni 3 inimest. Antud majakeses on lai kaheinimese voodi ning üks üheinimese voodi. Selle maksumus üheks ööks on 49 eurot.

Kaks peremajakest on kahetoalised, milles on lisaks laiale voodile ja lahtikäivale tugitoolile ka lisavoodi, ehk nendesse on võimalik majutada kuni 4 inimest. Antud majakese maksumus on 49 eurot öö (lisavoodiga 55 EUR).
 
  • Peremaja

 
Peremaju on samuti 3 ning need sobivad ideaalselt peredele või seltskondadele.
 
Kahetoalisi peremaju on 2, kus igas toas on 2 voodit, ehk mõlemasse mahub magama 4 inimest (võimalik on paigaldada üks lisavoodi). Need asuvad ühes kahekorruselises majas, aga korrustele on eraldi sissepääsud. Ühe korruse maksumus üheks ööks on 69 eurot. 

Võimalus on 1 lisavoodiks

Kolmetoaline peremaja asub uhkes üksinduses ning sinna mahub magama 6 inimest (lisavoodeid on võimalik paigaldada 2 tükki). Antud peremaja maksumus üheks ööks on 99 eurot.

Võimalus on 2 lisavoodiks.

 
 
 

Telkimine

Telkimiseks pakub Mändjala Kämping Saaremaa mõistes ainulaadseid tingimusi kuna telkimisala asub vahetult mere ääres, vaatega merele ja laidudele. Kõrvetava päikese eest kaitseb telki ja telkijaid männipuude vari.

Telgis ööbimine maksab vaid 7 eurot öö (kuni 4 inimest).

Tasuta WC asub Mändjala Kämpingu territooriumil. Eraldi hoones asub dušš, mille kasutamine maksab 2 eurot kord.

Reisimise ajal tekkinud musta pesu on samuti võimalik pesta. Ühe masinatäie pesu pesemine maksab 3 eurot.

Toitu saab valmistada Mändjala Kämpingus asuvas grillmajas (ööbijatele on selle kasutamine tasuta) või siis kämpingu territooriumil asuvatel mobiilsetel grillidel. Kes soovib grillimiseks puid, siis neid saab samuti soetada Mändjala Kämpingust.
 
Neile, kes ei soovi ise toitu valmistada, pakub Mändjala Kämping erinevaid võimalusi nälja kustutamiseks. Hooajal on avatud kämpingu restoran Käbi ja Saaremaal ainulaadne rannabaar Manjaana (juhul kui vihma sajab, on see kahjuks suletud). 

Restorani, rannabaari ja toitlustamise kohta leiab rohkem infot siit.
 

Kui aga vihm tahab vägisi küljealuse niiskeks teha, on alati võimalus kolida kämpingusse. Mändjala Kämping mahutab kämpingutesse ööbima üle 300 inimese ehk neid hetki, millal ruum otsa saab, tuleb aastas ette haruharva!


Võimalik on ööbida nii soodsates tavakämpingutes kui ka mugavustega kämpingutes. Rohkem infot kämpingutes ööbimise kohta leiab siit

 

Karavani, haagissuvilaga ööbimine

 
Mändjala Kämping pakub karavani või haagissuvilaga reisijale Saaremaal ainulaadset ööbimisvõimalust. Karavanidele on Mändjala Kämpingus 13 parkimiskohta, mis asuvad vaid kiviviske kaugusel rannast. Päikese eest kaitseb mändide vari, atmosfääri eest hoolitseb merekohin.

Karavaniga/haagissuvilaga ööbimine maksab 15 eurot öö. Hinna sees on elekter, samuti võimalus täita karavani värske vee varud ning tühjendada jääkvee paak.
 

Administraator on olemas iga päev vahemikus 8-22. Kui plaanite saabuda hiljem, siis palume saabumise aeg eelnevalt kokku leppida. 

Tasuta WC asub Mändjala Kämpingu territooriumil. Eraldi hoones asub dušš, mille kasutamine maksab 2 eurot kord.

Toitu saab valmistada Mändjala Kämpingus asuvas grillmajas (ööbijatele on selle kasutamine tasuta) või siis kämpingu territooriumil asuvatel mobiilsetel grillidel. Grillimiseks saab puid soetada samuti Mändjala Kämpingust.
 
Reisimise ajal tekkinud musta pesu on võimalik ka pesta. Ühe masinatäie pesu pesemine maksab 3 eurot.

Neile, kes ei soovi ise toitu valmistada, pakub Mändjala Kämping erinevaid võimalusi nälja kustutamiseks. Hooajal on avatud kämpingu restoran Käbi ja Saaremaa mastaabis ainulaadne rannabaar Manjaana (juhul kui vihma sajab, on see kahjuks suletud). 

Restorani, rannabaari ja toitlustamise kohta leiab rohkem infot siit.

 


* OÜ Saaremaa Camp jätab endale õiguse broneeringuid muuta
* Suurüritustel kehtivad erihinnad, mille kohta leiab infot konkreetse ürituse lehelt