Kämpingud Saaremaal, majutus Saaremaal

Klassireis 2018

Mändjala Kämping on populaarne kooliõpilaste hulgas meeldejääva klassireisi korraldamiseks. Reis Saaremaale on isenesest juba sündmus ning arvestades Mändjala Kämpingu asukohta ja võimalusi, siis parimat ja soodsamat kohta meeldejääva klassireisi korraldamiseks on raske leida.

Mändjala Kämping asub Saaremaal, Kuressaarest vaid 10 kilomeetri kaugusel, Kuressaare-Sõrve maantee ääres. Mändjala Kämping on mereääres ning Mändjala Kämpingust saab alguse Saaremaa populaarseim liivarand ja Mändjala Kämpingule kuulub sellest liivarannast 0,5 km. Kämpingud ise asuvad looduskaunis männimetsas liivaluidete vahel.
 
Mändjala Kämpingusse toob Kuressaarest kergliiklustee ning lähim pood asub vaid 2 km kaugusel Nasva külas.

Mändjala Kämping mahutab kämpingutesse ööbima lausa üle 300 inimese ehk neid hetki, kui keegi soovijatest peavarjuta jääb, tuleb ette haruharva.Õpilastele oleme alati pakkunud soodsat majutusvõimalust tavakämpingus ja nii ka sel aastal:


Õpilase ööbimine maksab vaid 9 EUR/öö.


 
Juhul kui soovite jääda kauemaks kui üks öö,  siis on järgmise öö maksumus 10% soodsam.

Hinnas sisaldub voodipesu komplekti kasutus ja 1x dušši kasutus.Mida teha Mändjala Kämpingus?

Noored on aktiivsed ning soovivad puhkuse ajal erinevaid tegevuse võimalusi, kui looduse poolt pakutavatele võimalustele (ujumine, jooksmine  või ratta sõit rannaliival või männimetsas liivaluidetel) soovitakse lisategevusi, siis Mändjala Kämpingus on palju erinevaid võimalusi aktiivseks puhkamiseks, nt: discgolf, rannavolle, lauatennis, välitrenazöörid, puuküttega kadaka saun jpm.

Lähemalt erinevatest aktiivse puhkamise võimalustest saab lugeda siit: www.mandjala.ee/TegevusedToitlustamine

Mändjala Kämpingus on loodud kõik võimalused ise toidu valmistamiseks. Seda saab teha näiteks grillmajas (ööbijatele on selle kasutamine tasuta) või siis kämpingu territooriumil asuvatel mobiilsetel grillidel. Kes soovib grillimiseks puid või grillsütt, siis neid saab samuti Mändjala Kämpingust soetada.
 
Neile, kes ei soovi toitu ise valmistada, pakub Mändjala Kämping omalt poolt kõhutäidet, ja seda mitmel erineval viisil. 
 
Hooajal kostitab rännulisi erisuguste hõrgutistega Mändjala Kämpingu restoran Käbi. Lisaks on avatud Saaremaal ainulaadne rannabaar Manjaana (juhul kui vihma sajab, on see suletud). 

Toitlustamise kohta leiab rohkem infot www.mandjala.ee/toitlustamine


Majutus

Tavakämpingud
 
Tavakämping on ideaalne variant neile, kes peavad lugu lihtsusest, kuid telgis päris ööbida ei sooviks. Tavakämpingud on lihtsad, kuid hubased puidust kämpingud, kus on olemas voodid (koos voodipesudega), laud, toolid ja elekter. Krõbedamatel õhtutel saab kämpingusse toimetada ka elektriradiaatori.

Tavakämpingud on 2-, 4- või 5-kohalised. 

WC asub Mändjala Kämpingu territooriumil ning selle kasutamine on tasuta. Eraldi hoones asub dušš, mida on võimalik soovi korral kasutada (1x kasutamist on hinnas) ja mille kasutamine maksab 2 eurot kord. Täpsemat infot saab administraatori käest.


 


Mugavustega kämpingud

Kui siiski on soov ööbimisel veidi rohkem mugavusi nautida, on Mändjala Kämpingus olemas ka mugavustega peremajakesed ja peremajad.

Mugavustega kämpingud erinevad tavakämpingutest selle poolest, et iga maja on varustatud duši, WC ja kööginurgaga (koos kõigi söögivalmistamiseks vajalike vahenditega).

 
  • Peremajake
Peremajakesi on Mändjala Kämpingus kokku 3 ning need on orienteeritud, nagu ka nimi ilusti viitab, eeskätt peredele.

Üks peremajake on kahetoaline, kuhu on võimalik mahutada kuni 3 inimest. Antud majakeses on lai kaheinimese voodi ning üks üheinimese voodi. Selle maksumus üheks ööks on 49 eurot.


 
Kaks peremajakest on kahetoalised, milles on lisaks laiale voodile ja lahtikäivale tugitoolile ka lisavoodi (lisavoodi maksumus on 6 EUR), ehk nendesse on võimalik majutada kuni 4 inimest. Antud majakese maksumus on 49 eurot öö.
 
  • Peremaja
 
Peremaju on samuti 3 ning need sobivad ideaalselt peredele või seltskondadele.
 
Kahetoalisi peremaju on 2, kus igas toas on 2 voodit, ehk mõlemasse mahub magama 4 inimest (võimalik on paigaldada üks lisavoodi). Need asuvad ühes kahekorruselises majas, aga korrustele on eraldi sissepääsud. Ühe korruse maksumus üheks ööks on 69 eurot. 

Kolmetoaline peremaja asub uhkes üksinduses ning sinna mahub magama 6 inimest (lisavoodeid on võimalik paigaldada 2 tükki). Antud peremaja maksumus üheks ööks on 99 eurot.


 
* Pakkumine kehtib kuni 21.06.2018
OÜ Saaremaa Camp jätab endale õiguse broneeringuid muuta